Už dávno (našťastie) neplatí pravidlo, že kabelka musí ladiť s topánkami. Dnes je dovolené kombinovať rôzne farby doplnkov bez toho, aby ste pôsobili chaoticky. Farebná kabelka hovorí veľa o jej majiteľke a môže to byť práve ona, vďaka ktorej vás budú považovať za fashionistku!

V Bory Mall sme pre vás našli tieto tri "chic" kúsky a takto ich môžete kombinovať: ČERVENÁ - NINE WEST


Budete prekvapené, ale červená ide naozaj skoro ku všetkému. Či už čierno-biela alebo hnedá kombinácia, dodá outfitu záverečnú (a výraznú!) bodku. Ak máte naozaj jednoduchý šatník a mali by ste vlastniť len jedinú kabelku, toto je ona. Hodí sa dokonca i pre tie najkonzervatívnejšie dámy.

FIALOVÁ - FURLA (CUBE)Keď chce vie byť nenápadná a niekedy zase výrazná. Na jar vyzerá skvelo k pastelovým odtieňom a v zime vynikne pri šedej, čiernej ale i zemitých tónoch ako sú hnedá či zelená.

ORANŽOVÁ - NYMPH


Asi najkrikľavejšia zo všetkých vyzerá najlepšie v kombinácii s modrou a hnedou. Ak k tomu primiešate bielu, tak ste vyhrali. S béžovou sú tiež kamošky a dokonca s vojenskou zelenou si rozumejú tiež. S touto kabelkou vás nikto neprehliadne a zároveň dáte všetkým najavo, že máte prehľad o trendoch. Pripravila Jana Tomas - Janatini zdroj: instagram