EN / SK
Bory Mall

Nákupno-zábavné centrum

Bory Mall je nákupno-zábavné centrum na západe Bratislavy, ktoré je súčasťou projektu a územia Bory. Nachádza sa v novovybudovanej oblasti v severozápadnej časti Bratislavy a jeho prevádzka začala 13. novembra 2014.

Svojím konceptom zameraným na rodiny ponúka možnosť kvalitných nákupov i príležitostí na trávenie voľného času. Na 54 000 m² tu môžu návštevníci nájsť takmer 200 obchodov, reštaurácií, kaviarní, ale aj zaujímavých atrakcií pre deti. Každoročne sa v centre koná aj niekoľko podujatí, ktoré sú zamerané najmä na rodiny s deťmi. Medzi obľúbené akcie patrí Motosalón Bory, Festival záhrad, ale aj Mallý trh, kde si môžu návštevníci nakúpiť čerstvé produkty priamo od farmárov. Bory Mall svojou veľkosťou plní úlohu nadregionálneho nákupného centra. Poloha pri diaľnici D2 uľahčuje dostupnosť pre motorizovaných návštevníkov, ktorým je k dispozícii viac ako 2 400 parkovacích miest na vonkajšom alebo podzemnom parkovisku.

Bory Mall
Bory Mall

Moderný dizajn

Moderný dizajn a nadčasové architektonické prvky zaručujú jedinečný zážitok z nakupovania. Autorom projektu nákupného centra je ateliér svetoznámeho talianskeho architekta Massimiliana Fuksasa. Celé centrum je presvetlené denným svetlom zo 162 zabudovaných svetlíkov, ktoré robia priestor nákupných pasáží vzdušnejší a priestrannejší. Jedinečný architektonický prvok, vnútorná záhrada „Tornádo“ s vysadenými borovicami, slúži nielen ako prirodzený zdroj svetla, ale je určená predovšetkým pre návštevníkov, ktorí si môžu počas nakupovania oddýchnuť na čerstvom vzduchu priamo v srdci centra.

Bory Mall
Bory Mall

Komplexná ponuka

Nákupno-zábavné centrum Bory Mall ponúka rôznorodú škálu tovaru, služieb a zábavy. Nadšenci módy si vyberú z množstva módnych a obuvníckych značiek. Nechýbajú obľúbené značky ako H&M, Lindex, Sinsay, Reserved, Cropp, House, Mohito, Terranova, Calliope, C&A, CCC, Orsay, s.Oliver a mnohé ďalšie.

Pre milovníkov moderného bývania ponúkajú zaujímavý sortiment značky Danküchen, Komandor, Materasso, Scan Quilt či Cilek – detský nábytok. Doplnky do domácnosti nájdu napríklad v prevádzkach H&M Home, Orion, Pepco, Tescoma, Tedi.

Pre deti je určený koncept Buppi – Detský svet, kde sa na ploche viac ako 4 200 m² môžu zahrať a zároveň vzdelávať. O deti sa postarajú aj v stráženom detskom kútiku Time Out. Veľký výber hračiek a vybavenie pre najmenších nájdu rodičia v predajniach Dráčik, Bleble, Alltoys, Littleone a Vnímavé hračky.

Svoj voľný čas môžu návštevníci využiť pri rodinnom, ale aj akčnom filme v multikine CINEMAX s 12 sálami a jedinečnou technológiou IMAX na Slovensku.

Na aktívny odpočinok zase slúži fitnescentrum Golem Club. Nadšení športovci objavia v nákupnom centre Bory Mall taktiež širokú ponuku športového tovaru a vybavenia. Asistenti v predajniach Sports Direct, A3 sport, Intersport alebo Sportisimo im radi poradia. Nákupná pasáž sa pýši aj ďalšími športovými obchodmi. Originálne kúsky si zaobstarajú v predajniach Helly Hansen a Endorphin republic.

V nákupnom centre sa návštevníci vybavia aj na oslavu, stačí zájsť do prevádzky Partyland. Ich pestrá ponuka balónikov či rozprávkové stolovanie potešia každú detskú dušu. Sladké či slané darčekové maškrty zase ponúka predajňa Delikateso.

Ak mnohým v šatníku chýbajú doplnky od kabeliek až po šperky, predajne Jolleo, Swarovski či Lara Bags sa postarajú o doplnenie zásob.

Návštevníci centra nájdu elektroniku a domácu techniku v rôznych špecializovaných predajniach ako napríklad NAY alebo Samsung, ETA, Mi Store, iStyle. V hráčskom svete sa ocitnú v prevádzkach Brloh a PlayGoSmart. Ak im napriek tomu chýba typická vôňa kníh, Panta Rhei je tou správnou voľbou.

Bory Mall
Bory Mall

Priestranný food court

Návštevníci sa môžu občerstviť vo food courte a reštauráciách s rozmanitou ponukou kuchýň. Každý si iste nájde tú svoju obľúbenú kvalitnú kávu v niekoľkých štýlových a útulných kaviarňach. Výbornú kávičku a koláčik si vychutnajú v Yogis´s Coffee Station, Starbucks, Natacha Pacal Patisserie, ale aj v kavariani Cafe Dias v prevádzke Panta Rhei. Zaujímavosťou je, že konkrétne v Cafe Dias návštevníkov obslúži sympatická high-tech posila Bella, ktorá nielen obsluhuje zákazníkov kávičkou, ale je aj veľmi vtipná.

Potraviny a iný doplnkový tovar ponúka jeden z najväčších supermarketov Billa na Slovensku. Nechýba ani obľúbená drogéria dm drogerie markt či TETA drogéria, pestrá škála služieb od čistiarne odevov, lekárne, optiky až po banky a prevádzkovateľov mobilných operátorov. Širokú ponuku dopĺňa pobočka Slovenskej pošty a poliklinika ProCare.

Bory Mall
play

Návštevný poriadok Bory Mall