MÓDAU väčšiny módnych značiek vás čaká zľava 20%, u niektorých však viac. Madam podprsenkaponúka zľavu až 30% na domáce a nočné oblečenie a v obchode Sedryk le Blancdostanete zľavu až 50% na pánsky oblek. Toto je ideálny čas na zakúpenie horúcich jesenných vychytávok!
OBUVChýba vám v skrinke na topánky štýlová teplá obuv? V obchodoch Ecco, Reno, CCC, Office, Humanic a ďalších ich kúpite s 20% zľavou. Baťa vám dá zľavový kupón v hodnote 8 €pri nákupe nad 39,99 € a Wojas 25 € pri kúpe nad 100 €.
ŠPORTAk holdujete športu, alebo sa chystáte udržať si letnú postavičku aj počas zimy, je čas dokúpiť si potrebnú výbavu. V Nike, Adidas a Intersport vás čaká 20% dole z pôvodnej ceny tovaru, v Husky outdoor & Kemp 40% na vybraný sortiment!
DOPLNKYKabeliek nie je nikdy dosť a preto treba využiť šancu, kedy ich kúpite lacnejšie! V Carpisa, Lara Bags a NYMPH ich nájdete s 20% zľavou. Doplnky sú korením každého outfitu, preto neváhajte skočiť do obchodov Sofiači Bijoux, kde vás čaká dokonca až 40% zľava!
ZDRAVIE A KRÁSAPotešte sa parfumom, či obľúbeným mejkapom v predajni FAnn, Marionnaud aleboPupa (20%) alebo si doprajte zaslúžený oddych v salóne Lara Beauty s 15% zľavou. Víkendy sú predsa na hýčkanie!
V Bory Mall vás čaká mnoho ďalších zliav - celý zoznam nájdete v knižke s kupónmi.
Tešíme sa na vás!