Nezvyčajné kombinácie Ak túto jeseň stavíte na kombináciu jemnej výšivky či čipky a drsnosť kože, skvelo zvýrazníte svoju osobnosť. Ak k tomu zvolíte jemný make-up a prirodzený účes, je to dokonalá kombinácia. S topánkami s čipkou alebo na platforme, ktoré sú v kurze každú sezónu, rozhodne nič nepokazíte.

Umelé farebné kožušiny, zamat Milovníci zvierat si môžu vydýchnuť - čoraz viac módnych domov dnes siaha po umelých kožušinách. Túto jeseň sa nosia „chlpaté" kabáty aj huňaté kožušinové bundičky do pásu v pastelových či rôznych iných farbách. Zamat je naj materiál tejto jesene a ak sa ukážete v zamatovom obleku, zaradíte sa tak medzi fashionistky s vybraným štýlom, ktoré určite nezaspali dobu!

Krátke a sexi Milujú to ženy samotné , ale rovnako aj muži na ženách. Hovoríme o crop topoch. Nebojte sa, počas teplejších dní si ich môžete obliecť aj na jeseň. Stačí si k nim dokúpiť štýlové sako, vestu, bundičku do pása alebo novú bomberku a budete podobne štýlovo oblečená ako väčšina bloggeriek z New Yorku.

Žensky a pohodlne Máme tu milovníčky šiat? Doprajte si nové aj na jeseň. Zvoľte maxi šaty a k nim vyššie topánky a budete sa cítiť žensky a pohodlne. Maxi šaty sú hitom tejto sezóny a pokiaľ si prajete zakryť niektoré partie a ostať pritom sexi, je to výborná voľba. Doplniť ich môžete zaujímavým opaskom alebo výraznou kabelkou a budete sa cítiť veľmi komfortne.

Aké farby zvoliť? Farbami tejto jesene sú tmavá modrá, červená, khaki, šedá, jemná ružová a pre sezónu neobvyklá levanduľová. Kvetinové vzory a potlač na tmavých textíliách je taktiež typická pre toto obdobie. Ak sa také kúsky nenachádzajú vo vašom šatníku, prečo si neurobiť náladu jesennými nákupmi?

Strapce a iné vychytávky Nelúčime sa ani so strapcami, riasením či vrstvením. Tvorcovia módy sa rozhodli ponechať tieto módne trendy aj na chladnejšie počasie. Ak previažete kabát opaskom a zvýrazníte pás, dáte do popredia vašu ženskosť. Ak zvolíte doplnky ako baretky, veľké náušnice či drobné kabelky, vyhrali ste. K tomu topánky na platforme alebo kotníkové čižmy a máte to.

Predveďte sa! Trendy dnes smerujú k čoraz väčšiemu komfortu, móda si zachováva zmysel pre zábavu, farbu a pôvab, predstavuje pocit odhodlania a sebavedomia. Stručne povedané, v tejto sezóne je to všetko o oslavovaní individuality štýlu prostredníctvom množstva trendov, ktoré čakajú na to, kedy si svoje kúsky uchmatnete.