ĽANĽan a bavlna sú v lete voľbou číslo jeden. Prírodné materiály dovoľujú vašej pokožke dýchať, a tak sa v nich spotíte oveľa pomalšie, než v tých syntetických. Ak musíte mať v práci sako, voľte ho práve z ľanu.
KOŠEĽOVÉ ŠATYIdeálny partner na letné dni. Aj bez saka vyzerajú elegantne a formálne, keďže nemáte odokryté plecia, a plnia tak atribút správneho kúska do kancelárie.
SKRÁTENÉ NOHAVICE Ak ste skôr nohavicový typ, ale v dlhých strihoch je vám neskutočne teplo, zvoľte ich skrátenú verziu. Či už trojštvťové alebo trendové „culottes", oboje sú vhodné do práce. K nim topánky na podpätku, blúzka bez rukávov a budete šik aj v kancelárii.
SAKOVÁ VESTANa sako je príliš teplo, ale vy aj tak trváte na druhej vrstve? V takom prípade vám službu urobí dlhšia elegantná vesta. Nemusíte ju mať na sebe po celý deň, sako môže nahradiť len na pracovnom stretnutí.
SVETLÁ KABELKAV lete odložte čiernu kabelku a zvoľte verziu v svetlejšej farbe. Neutrálna béžová, pastelové alebo i výrazné farebné kúsky sú tou pravou voľbou na toto ročné obdobie!
KVETY Nikdy nebol lepší čas na nosenie kvetovanej potlače. S vašim opálením fantasticky vynikne a k letu sa jednoznačne hodí!

Autor: Jana Tomas ~ JanatiniFoto: pinterest, archív značiek