1. Oddýchnete si Čo by ste povedali na to, že vás zobudí zvuk potoka a vtákov namiesto sirén a húkačiek v rušnom meste, že by ste boli obklopení zeleňou a všade by vládol pokoj? Bez signálu, povinností by ste si užívali prírodu, chodili po lese alebo sa kúpali v jazerách. Na dobytie energie a relaxovanie je kemping ako stvorený.

2. Spoznáte nové miesta a ľudí Na hory alebo k vode, kempy dnes nájdete ako alternatívu k hotelom všade tam, kde sa je na čo pozerať. Krásne a zaujímavé miesta zase lákajú ľudí, ktorí sa ako vy vybrali na nové miesto a chcú toho čo najviac vidieť a zažiť. Spoločné opekačky alebo turistika môžu byť ešte väčšia zábava v spoločnosti väčšej skupinky veselých ľudí.
3. Strávite čas s rodinou Deti kempovanie milujú, je to pre nich dobrodružstvo a nezabudnuteľný zážitok. Novými hrami, obedovaním vonku a prírodou na dosah ruky splníte ich detské želania a spojí vás to ešte viac. Naučte ich postaviť stan, chytať ryby alebo založiť oheň a spokojní budete všetci. Využite posledné teplé augustové dni a vyskúšajte kempovačku. Ak na služby na dovolenke nie ste nároční, garantujeme vám, že sa vám to bude páčiť. Či pôjdete s priateľmi, rodinou alebo s partnerom, jedno je isté, je to úplne iné ako stráviť pár dní v hoteli, obklopení prírodou a čerstvým vzduchom budete spokojní. Tip: Pohodlné tenisky výhodne nakúpite v A3 Sporte a športové oblečenie či doplnky nájdete v SportsDirect. Že nemáte stan? Zamierte do INTERSPORTU.