1. Spodná bielizeň - ideálny valentínsky darček

Páni, toto je absolútne osvedčený tip ako vyčariť na tvári vašej partnerky spokojnosťou žiariaci úsmev. A súčasne urobiť radosť, okrem drahej polovičky, aj sebe. Elegantné, či zvodné spodné prádlo na vás čaká v predajniach Madam Podprsenka. Rovnako vďačne budú na vás pozerať vaši partneri, z ktorých v tento špeciálny večer urobíte roztomilých domácich maznáčikov v spodnom prádle s valentínskym motívom.


2. Tá najkrajšia z voňaviek...

Skúste svojho miláčika prekvapiť novým parfémom. Vy ste tí, ktorí poznajú svoje polovičky najlepšie a tak zaručene nebudete mať problém vybrať parfém, ktorý zavonia vám obom. Vôňa, ktorou obdarujete svoju lásku, sa vám už navždy bude spájať s tohtoročným Valentínom. Nechajte si poradiť v parfumérii Fann, alebo Marionnaud.
3. Overené a jednoducho božské

Také je čokoládové pokušenie, ktorému neodolá on, ani ona. Oriešková, nugátová, hodvábne mliečna alebo pikantne horká. Taká, na akú máte chuť. Edíciu valentínskych cukroviniek z pravej belgickej čokolády v tvare srdiečok, alebo v elegantných valentínskych baleniach nájdete napríklad v predajni Delikateso.

4. Darujte zážitok

Ak chcete vybočiť zo štandardu, skúste svojmu milému, či milej podarovať zážitok v podobe dovolenky, víkendového welness pobytu, alebo poznávacieho zájazdu. Ponuka je bohatá, stačí navštíviť napríklad cestovnú kanceláriu Firo tour, či Neckermann. Možno zainvestujete viac ako inokedy, ale investícia do spoločných zážitkov a nezabudnuteľných spomienok zostane navždy.
5. Sezónny tovar s valentínskym motívom

Valentínska ponuka v prevádzkach s rôznym sortimentom je dnes skutočne nevyčerpateľná. Takmer každá má pre vás pripravené valentínske edície, či sezónny tovar s valentínskymi motívmi. Môžete si vybrať zo širokej ponuky - od kníh, či doplnkov až po technické hračky. Inšpiráciou vám môže byť napríklad štýlový valentínsky sen z MOHITA s milými aplikáciami srdiečok, alebo parádna kabelka s doplnkami v tvare srdca z CUBE.


A nezabudnime na to, že valentínsky sviatok je o zamilovaných, teda o vás dvoch. Starostlivo vybraný darček by ste mali svojej polovičke podarovať v špeciálnej atmosfére. Príďte skôr domov z práce, zapáľte sviečky, pripravte chutnú večeru, spustite to správne CD a výnimočný večer so špeciálnym darčekom môže začať. Užite si ho a nezabudnite si povedať ako veľmi sa ľúbite :) .