1. Cesta k sobě aneb Jak využít potenciál svůj i organizace Autor: Robert Zagożdżon
Ak túžite objaviť kľúč, ako byť úspešným v biznise a viesť spokojný osobný a duchovný život, táto kniha by mala byť pre vás povinnou literatúrou. Nehľadajte odpovede inde. Cesta k pochopeniu spočíva v spoznaní nás samých.
2. Mafiánska trilógia Autor: Jozef Karika
Nazrite do odvrátenej strany našej spoločnosti a spoznajte príčiny rozvratu jednej celej generácie aj štátu. Prečítajte si hneď tri knihy o slovenskej mafii - V tieni mafie, V tieni mafie II a Nepriateľ štátu. Ponúka sa nám brutálne, drsné, no zároveň dojímavé čítanie o tvrdej slovenskej realite.
3. Cigaretka na dva ťahy Autor: Dominik Dán
Pre milovníkov detektívok je tu najnovšie dielo od autora najúspešnejších slovenských detektívnych románov. Ide o kriminalistu, ktorého identitu pozná len jeho najbližšia rodina, vydavateľ a kolegovia. Prípady v jeho príbehoch vždy riešia detektívi z oddelenia vrážd policajného zboru Nášho mesta.

4 . Ako si správne priať
Autor: Pierre Franckh
Po prečítaní tejto knihy dostaneme akýsi návod, ako sa naše želania môžu stať skutočnosťou. Dozvieme sa, ako máme formulovať priania, aby sme dostali to, čo potrebujeme. Podobne krásnu myšlienku nám počas Vianoc predstavilo aj bratislavské nákupno-zábavné centrum Bory Mall , ktoré ľudí najprv „školilo", ako si správne priať a niektoré želania sa potom skutočne splnili.

5. Zachráňte svoje črevo, Protiprdkavá kuchárska kniha Autor: Igor Bukovský, Ivana Mesárošová, Petra Gálisová
Nafukovanie, bolesti a kŕče všetci veľmi dobre poznáme (najmä po sviatkoch J ). Potravinové intolerancie a alergie, celiakia, autizmus a alzheimerova choroba... To sú diagnózy, ktoré trápi stále viac ľudí. Ako to všetko spolu súvisí pomáha riešiť nová kniha dr. Igora Bukovského a jeho kolegýň z AKV.Začnite nový rok úspešne! Všetky spomínané tituly patria medzi najlepšie predávané knihy v kníhkupectve Panta Rhei .