EN / SK
header
header

VYCHUTNAJTE SI POHODLIE S LETNÝM VÝPREDAJOM

calendar

01. 06. 2023 - 30. 06. 2023

Letné horúčavy sú už v plnom prúde a s nimi aj skvelé obdobie oddychu, letných dovoleniek a chladených miešaných drinkov. A my v POHODLIE PHASE sme sa rozhodli spríjemniť vám leto ešte viac.

NEVYRÁBAME IBA SEDAČKY A POSTELE,

my tvoríme pohodlie! To je náš slogan a nikde v ňom nenájdete ani náznak toho, či tvoríme v zime, na jar alebo v lete. Nie, v našom ponímaní nemá POHODLIE dovolenku ani v letných mesiacoch. Kým vy oddychujete, my pre vás pripravujeme nové pohodlné modely pre ďalšiu sezónu. Robíme to takto už 17 rokov. Poznáte to, keď sa vám lepšie pracuje, lebo máte na chvíľu viac pokoja? Tak presne toto je naše leto. Hľadáme nové poťahy, zaujímame sa o to, kam sa posúvajú nové technológie spracovania kože. Skúšame mäkkosť matracov, testujeme technické vylepšenia kovaní, sklápania, vyťahovania a rozťahovania spania na sedačkách. Jednoducho tvoríme. Je to čas radosti, otvorenej mysle a pohľadov do budúcnosti. POHODLIE PHASE je postavené na radosti z tvorby.

V lete myslíme na to, ako vám naša flotila pohodlných sedačiek, kresiel, postelí a matracov prichystá privítanie na relax po ťažkom dni strávenom na slnku a v bazéne. Či už ležíte na pláži so studeným mojitom v ruke, alebo si užívate komfort klimatizácie a ľadovej kávy, my v POHODLIE PHASE sme sa rozhodli spríjemniť vám leto nielen kvalitným pohodlím, ale aj našimi veľkými letnými výpredajovými zľavami až do výšky 28 %.

 

LETNÁ ZĽAVOVÁ AKCIA POHODLIE PHASE

Platí do 30. 6. 2023 a je naozaj skvelou príležitosťou, ako sa dostať k štýlovým a pohodlným kusom nábytku do všetkých miestností vášho domu či bytu, ušetriť domáci rozpočet a splniť si pritom sen o dokonalom bývaní. Presvedčte sa o tom sami – výhodné letné nákupy s letnými super zľavami na sedačky, postele a matrace sú pre vás nachystané už v tejto chvíli. A ak si niektoré výrobky nakombinujete, získate ešte väčšiu zľavu.

Viete už, ktorú z našich sedačiek či postelí chcete, alebo sa o tom ešte potrebujete poradiť? Navštívte nás čo najskôr. Naše asistentky predaja sa už dnes na vás tešia vo všetkých našich klimatizovaných prevádzkach POHODLIE PHASE.

 

Kompletné znenie aktuálnej akcie nájdete TU.