EN / SK
header
header

VAN DEER, LYŽE HIRSCHERA A KRISTOFFERSENA

calendar

06. 11. 2023 - 31. 03. 2024

Endorphin Republic má novo v ponuke exkluzívnu značku Van Deer. Lyže, na ktorých vývoj a výrobu dohliada bývalý famózny slalomár Marcel Hirscher, teraz osedlá aj jeden z najlepších slalomárov súčasnosti Nor Henrik Kristoffersen.


Van Deer s Marcelom Hirscherom sa tak teraz zameriavajú na vývoj a výrobu špičkových, ktoré sú určené pre pretekárov všetkých kategórií, expertov a lyžiarskych fajnšmekrov.

Samozrejmosťou sú špičkové materiály a presná manuálna výroba, kde sa odborníci hrajú doslova s každým párom. Volia skôr malé série, než veľkosériovú výrobu. A dávajú prednosť špičkovým rakúskym surovinám z miestnych zdrojov pred lacnejšími dovážanými komponentmi.

V ponuke je niekoľko modelov od juniorských a závodných lyží až po freeridové alebo skitouringové lyže. Každý model bol vyvinutý a osobne schválený legendárnym lyžiarom. A každý pár, ktorý opúšťa továreň, získava aj originálnu povrchovú úpravu Race Room podľa Hirscherových štandardov a my v Endorphin Republic sa tešíme, že Vám predaj týchto lyží u nás vieme sprostredkovať :)

viac na našich stránkach tu.