EN / SK
header
header

NOVÁ ŠPORTOVÁ KOLEKCIA V CCC!

calendar

21. 02. 2023 - 31. 03. 2023

Sky is the limit? Tentoraz nie! Existujú tí, ktorých fantázia nemá hranice. Medzi nimi je aj Kinny Zimmer, idol mladej generácie, ktorý v najnovšej kampani CCC pozýva všetkých milovníkov streetwearu na jedinečné dobrodružstvá do krajiny zázrakov.

Za horami, za dolami, kde sa realita mení na rozprávku a hranice nemajú konca, rovnako ako mladistvá predstavivosť... Je to očarujúca krajina plná jedinečných dobrodružstiev, štýlov a módnych inšpirácií. CCC pozýva všetkých milovníkov športového, mestského štýlu, aby sa stretli s jedným z najväčších idolov mladej generácie. Welcome to Wonderland!

CCC prekračuje hranice predstavivosti a pozýva všetkých do magickej krajiny, kde na Vás čaká Kinny Zimmer - poľský raper. Tento umelec sa stal globálnym ambasádorom kampane, ktorá propaguje globálne značky dostupné v CCC. V ponuke produktov nájdete obuv, oblečenie a doplnky od špičkových značiek: Reebok, Puma, Champion, New Balance, Sprandi, Kappa a Vans.

Prítomnosť mladých hviezd je ďalšou podporou generácie Z. Rovnako ako Alica z krajiny zázrakov bežiaca za bielym králikom, aj milovníci športového štýlu môžu nasledovať svoj idol pri hľadaní dobrodružstva. Na tejto ceste ich čakajú jedinečné prekvapenia a radosť im urobia najmódnejšie modely športovej obuvi pre najnovšiu sezónu.

Pozrite si novú kolekciu, dostupnú v kamenných predajniach CCC, na ccc.eu alebo v aplikácii.