EN / SK
header
header

Nová kolekcia SPRANDI v CCC!

calendar

27. 07. 2022 - 31. 08. 2022

Najnovšia kampaň CCC a značky Sprandi „Take a breath” je o...Vás. O tom, ako sa cítite. Aj o tom, že máte právo na chvíľu sa zastaviť, zhlboka sa nadýchnuť a relaxovať s priateľmi na čerstvom vzduchu. Najlepšie aktívne a športovo. Pretože aktívny oddych, je tá najdôležitejšia hra!

Značka Sprandi vstupuje do novej sezóny a neustále šíri myšlienku starostlivosti o seba.

Rovnako ako v predchádzajúcich mesiacoch sa značka naďalej zameriava na pohodu. Po vytúženom oddychu je správny čas na fyzickú aktivitu, zvýšenie endorfínov a radosť z aktívne strávených chvíľ s priateľmi a rodinou.

Zvoľte si pohyb, ktorý Vám robí radosť a dobíja Vás pozitívnou energiou. Nájdite si chvíľku na aktívny oddych a značka Sprandi bude Vaším najlepším spoločníkom.

V najnovšej kampani Vás Sprandi vezme na tenisový kurt, aby ste sa opäť stretli s obľúbenými hviezdami. V jesennej kampani „Take a breath“ znova stretnete idol Generácie Z, herca Finna Wolfharda z filmu Stranger Things, herca Kylea MacLachlana, ktorý stvárnil ikonického agenta Dalea Coopera vo filme „Twin Peaks“, a supermodelku 90. rokov Amber Vallettu.

Nahoďte sa do mäkkých teplákov, obujte si pohodlné športové tenisky a doplňte svoj športový outfit štýlovými doplnkami. Či už na tenisovom kurte alebo mimo neho, zhlboka sa nadýchnite a doprajte si maximálne pohodlie.


Viac v predajniach CCC alebo na webe.