EN / SK
header
header

Nová kolekcia Back to School v CCC!

calendar

16. 08. 2023 - 30. 09. 2023

1. september je za dverami! Takže je čas na predškolské nákupy! V najnovšej kolekcii Back to School pre deti nájdete topánky, papuče, batohy a doplnky od svetových športových značiek vrátane adidas, Reebok, Champion, Vans, Puma a New Balance, ako aj obľúbenú značku Sprandi. Tí najmenší budú určite venovať pozornosť obľúbeným kresleným postavičkám, akými sú Mickey&Friends, Frozen, Spiderman, Ninjago či prasiatko Peppa.

Kolekcie sú teraz dostupné v CCC za ceny, ktoré určite potešia rodičov! Batohy od 13,99 € a topánky od 9,99 €!

Návrat do školy je skutočnou výzvou aj pre rodičov! Pridajte si do školského nákupného zoznamu tie správne topánky a batoh, aby sa Vaše deti cítili pohodlne a bezpečne počas dní plných učenia a zábavy.

V tejto bohatej ponuke si každý študent nájde topánky a batoh, ktoré zdôraznia jeho individuálny štýl. Široká ponuka vzorov a farieb, od béžovej a šedej až po rôzne výrazné farby inšpirované Vašimi obľúbenými rozprávkami.

Toto nie je koniec dobrých správ! Okrem širokej ponuky topánok, batohov a doplnkov na začiatok školského roka tu máme aj SUPER zľavu! Čím viac nakúpite, tým vyššiu zľavu získate! MULTI-NÁKUPY v CCC so zľavou -25% na druhý produkt, -50% na tretí produkt a pri nákupe pre celú rodinu získate štvrtý produkt ZADARMO!

Akcia platí na všetko do 30.9.. Zľavy v rámci ponuky sa navzájom nekombinujú, zľava bude poskytnutá na najlacnejší produkt.

Topánky, batohy a školské doplnky sú dostupné v predajniach CCC, na ccc.eu a v mobilnej aplikácii.