EN / SK
header
header

Nájdite svoje pohodlie v novej predajni Phase. Otvárame 2.5.2023!

calendar

02. 05. 2023 - 31. 05. 2023

POHODLIE PHASE otvára svoju druhú bratislavskú predajňu v najhorúcejšej nákupnej destinácii BORY MALL. Navštívte nás a využite uvádzacie zľavy až 22 % na akýkoľvek výrobok.

 

Sme k vám ešte bližšie

V POHODLIE PHASE veríme, že každý si zaslúži mať vo svojom dome pohodlné sedenie a ležanie – bez ohľadu na to, kde býva. Preto s nadšením oznamujeme otvorenie našej druhej predajne v Bratislave, ktorá sa nachádza na opačnej strane mesta, ako je náš prvý obchod. Teraz už nezáleží na tom, kde v meste sa nachádzate, nikdy nie ste príliš ďaleko od našich štýlových a pohodlných sedačiek či postelí. Sortiment POHODLIE PHASE sme zároveň priblížili aj našim zákazníkom z oblasti Záhoria a Moravy.


Od sedačiek po kávové stolíky a všetko pekne zladené

Sortiment POHODLIE PHASE je dostatočne široký na to, aby ste si z neho poskladali vlastnú predstavu pohodlia. Máme všetko, čo potrebujete k tomu, aby ste si vytvorili harmóniu v celom byte či dome. To neuchopiteľné vizuálne „teplo domova“, ktoré tvorí pôvabný súlad dizajnu sedačky, kresla, postele, koberca, obrazu na stene, jedálenského kúta, vankúšov... A to všetko u nás nájdete. Stačí si u nás len nakombinovať farebnosť, materiály alebo dizajnové línie.


Navštívte nás, pripravili sme pre vás uvítaciu zľavu

Uvítacie zľavy až 22 % v našej novej predajni predstavujú skvelú príležitosť, ako sa s úsporou dostať ku štýlovému pohodliu. A dôležité je aj to,  že ponúkajú možnosť, ako ušetriť a získať tak voľné prostriedky na nákup ďalších zaujímavých kúskov z našej ponuky. Stačí si kúpiť to, čo ste chceli. Naše asistentky predaja vás ochotne prevedú celým naším sortimentom a pri šálke dobrej kávy si na konfigurátore spoločne nadizajnujete vlastnú predstavu pohodlia.


Užite si UVÍTACIE NÁKUPNÉ ZĽAVY v našej novej predajni POHODLIE PHASE v nákupnom centre BORY MALL od 2. 5. 2023 až do 31. 5. 2023.

Tešíme sa na vašu návštevu.