EN / SK
header
header

GRAND OPENING WINEPLANET 25. - 26. November

calendar

03. 11. 2022 - 26. 11. 2022

Už o pár dní sa otvoria brány novej štýlovej vínotéky WinePlanet v Bory Mall. Zastavte sa na welcome drink! Počas otvorenia ochutnávame rôzne slovenské a zahraničné vína a to úplne zadarmo, GRAND OPENING sa koná už 25.- 26. novembra.


Zastavte sa na uvítaciu ochutnávku vína v Bory Mall, počas Grand Openingu WinePlanet bude prebiehať úplne ZADARMO. Ochutnáte zahraničné vína od nášho someliéra ale aj vína priamo od našich slovenských vinárov. Bezplatná degustácia sa bude konať na námestí Bory Mall na prvom podlaží neďaleko vínotéky počas dvoch dní 25. – 26. novembra od 14:00 do 19:00. 

Okrem ochutnávky na vás čakajú vysoké víkendové zľavy v akcii BLACK WINEDAY, nezmeškajte neopakovateľné zľavy na vína až do výšky - 50%.


Vínotéka WINEPLANET sa nachádza v nákupnom centre Bory Mall na 1.NP vedľa Dormeo Home. Nájdete tu vyše 1 000 druhov vína od popredných slovenských a zahraničných vinárov, môžete si vyberať z množstva prémiových značiek rumu, ginu, koňaku, vodky či whisky. Vo vínotéke je k dsipozícii degustačný priestor na ochutnávky, či príjemné posedenia s priateľmi pri pohári kvalitného vína. Ochutnávajte a spoznávajte vždy niečo nové, tešíme sa na vašu skorú návštevu.