EN / SK
header
header

Duvillard

calendar

24. 01. 2024 - 09. 03. 2024

V roku 1979 vytvoril Henri Duvillard značku založenú na hodnotách, ktoré určovali jeho kariéru: eleganciu a technicistnosť. Na značke Henri Duvillard je pozoruhodný súlad medzi konceptom a designom, kedy design nasleduje funkciu.

Spojením skúseností veľkého majstra s remeselnou zručnosťou renomovaného krajčíra ponúka značka špičkové kúsky, ktoré v sebe spájajú techniku a pohodlie. Od búnd a nohavíc až po svetre, základné vrstvy a topánky - Henri Duvillard zostáva verný svojmu dôrazu na detail a starostlivému remeselnému spracovaniu.

Značka Duvillard sa zrodila v Megève a dokázala si udržať svoje korene vo Francúzsku. Práve v blízkosti krásneho mesta Annecy v Haute-Savoie vznikajú nové kolekcie, ktoré tím nadšencov uvádza do života. Materiály sú starostlivo vyberané tak, aby spĺňali požiadavky značky. Návrhári v Henri Duvillard prináša každoročne modely, v ktorých urobíte dojem na zjazdovke alebo aj v meste.

Značka Henri Duvillard sa tiež vie obklopiť dôveryhodnými historickými partnermi, ktorí riadia výrobu jej sortimentu oblečenia. V roku 2022 bolo viac ako 50 % kolekcie vyrobených v Európe. Okrem zníženia vplyvu na klímu je táto voľba tiež zárukou kvality.

Viac informácií na našich stránkach tu.