EN / SK
header
header

Deň plný vianočných inšpirácií a množstvo zliav pre každého už 6. 12. v predajni CEWE Fotolab

calendar

06. 12. 2023

Užite si deň plný inšpirácií a vyhrajte hodnotné ceny

Vianočné dni s CEWE pokračujú! V stredu 6. 12. Vás srdečne pozývame na Vianočný deň s CEWE do predajne CEWE Fotolab Bory Mall Ukážeme Vám, ako z Vašich fotiek vytvoriť niečo výnimočné. Naučíme Vás, ako vytvoriť darček z jednej fotky alebo aké darčeky si dokážete vytvoriť na počkanie priamo v našej predajni.  Každý, kto príde, si môže vytočiť jednu zo skvelých cien na našom kolese šťastia.

🎅 Mikuláš v Bory Mall
Od 16:00 zavíta do Bory Mall Mikuláš a nebude chýbať ani anjel s čertom. Vaše ratolesti sa s ním môžu odfotiť a fotku Vám zadarmo vytlačíme na našej fotostanici. Tak šup šup, natrénujte si s deťmi básničky!

Tešíme sa na Vás!
Za tím CEWE Fotolab Bory Mall


Koleso šťastia

Vytočte si na našom kolese šťastia skvelé ceny. Poukazy na fotoprodukty, fotografie zadarmo na našej CEWE fotostanici alebo fotenie vo vianočnom fotoateliéri. Vytvorte si osobné darčeky z Vašich fotografií.

Ako vytvoriť krásnu CEWE FOTOKNIHU?

Ukážeme Vám, ako rýchlo a jednoducho navrhnúť CEWE FOTOKNIHU z Vašich fotografií. Ako vložiť video, mapu alebo využiť dizajnové predlohy? Poradíme Vám v našej predajni.

Darčeky z jednej fotky

Ukážeme Vám, aké fotodarčeky si môžete vytvoriť z Vašich fotiek. Puzzle, pexeso, farbičky, obal na mobil... Máme niečo pre malých aj veľkých.

Zľava 20 % na všetky rámiky a fotoalbumy

Za každý nákup, ktorý urobíte v predajni CEWE Fotolab v tento deň, získate zľavu 20 % na všetky rámiky a fotoalbumy.