EN / SK
header
header

5 TIPOV NA VIANOČNÉ DARČEKY

calendar

30. 11. 2023 - 20. 12. 2023

Blíži sa obdobie radosti a štedrosti a my sme tu, aby sme vám pomohli s výberom dokonalého vianočného darčeka pre vašich blízkych! Ak chcete tento rok obdarovať svojich milovaných zdravím a pokojom, môžeme vám s radosťou odporučiť niekoľko tipov na dokonalé darčeky pre zdravý spánok od slovenských výrobcov Materasso Slovakia, s. r. o.  a Nidū Slovensko

1.) Anatomický vankúš - Pre dokonalú oporu a pohodlie počas spánku. Zaručuje správnu polohu krčnej chrbtice pre zdravý spánok. 

2.) Záťažová prikrývka - Pomáha pri znížení stresu a úzkosti, prináša pocit bezpečia a pohodlia, čo vedie k hlbšiemu a pokojnému spánku.

3.) Hrejivý paplón - Nechajte svojich blízkych zahriať v teple a pohodlí počas chladných zimných nocí. Ideálny spoločník pre dlhé zimné večery a relaxáciu.

4.)Matracový chránič - Zabezpečí dlhšiu životnosť vášho matraca tým, že ho ochráni pred prachom, škvrnami a opotrebovaním. Ideálny darček pre každého, kto dbá o svoj spánok.

5.) Vrchný matrac - Pre lepšiu podporu a pohodlie počas spánku. Poskytuje dodatočnú mäkkosť a ochranu vášmu matracu, čím zabezpečuje kvalitný spánok.

Tieto ale i iné darčeky pre vhodný spánok nájdete na našich kamenných predajniach alebo online na: https://matracentrum.sk/

Nechajte tento rok vaše darčeky prinášať viac ako len materiálne potešenie. Darujte svojim blízkym zdravý spánok a nezabudnuteľné chvíle pohody. Pre viac informácií a výberu najlepšieho darčeka nás neváhajte kontaktovať.