EN / SK
header
header

MOTOSALÓN V BORY MALL 2023

calendar

22. 09. 2023 - 24. 09. 2023

Nezabudnuteľná akcia roka je tu. Dočkali sme sa legendárnej výstavy tých najlepších áut a motoriek. Od piatka až do nedele sa vám v interiéri, ale aj exteriéri Bory Mall počas celého dňa predstaví viac ako sto modelov áut a motoriek značiek Land Rover, Jaguar, DS Automobiles, Volvo, Peugeot, Opel, Kia, Mercedes, MG, Jeep, Audi, Fiat, Nissan, Suzuki, Renault, Dacia, Ferrari, Ford, DongFeng, Yamaha, BMW, KTM a mnohé ďalšie. Zaujímavosťou budú tiež offroadové autá.

Okrem toho si budeme môcť pretrénovať vaše zručnosti. V sobotu 23. septembra od 10.00 do 19.00 si vyhrňte rukávy a príďte na vonkajšie parkovisko pred Bory Mall. Čaká vás Škola bezpečnej jazdy, ktorú sme pripravili v spolupráci s odborníkmi zo SUPERDRIVE. Máme pripravené súťažné slalomy, hlavolamy pre autá a motorky, simulátory prevrátenia či nárazu*, opilecké okuliare. Deti potešíme dopravným ihriskom. Tešíme sa na vás!

GDPR informácia: Počas podujatia sa budú vyhotovovať fotodokumentácia a videozáznamy. Vstupom na miesto podujatia návštevník súhlasí s vyhotovovaním fotodokumentácie a tiež videozáznamov a takisto s ich použitím na propagačné účely podujatia, organizátora, prípadne spoluorganizátora.

*Ospravedlňujeme sa návštevníkom, z dôvodu nepriaznivého počasia sme boli nútení simulátory zrušiť. Ďakujeme za pochopenie.