EN / SK
header
header

MOTOSALÓN V BORY MALL

calendar

17. 09. 2021 - 19. 09. 2021

Dlho očakávaná udalosť roka Motosalón Bory je tu. Nákupné centrum sa 17.-19. septembra premení na miesto plné nablýskaných áut, z ktorých si nebudete vedieť vybrať. Ste pohltení technologickými novinkami alebo skôr stavíte na pohodlie pre vašu rodinu. Každé jedno je niečím výnimočné a bude chcieť byť vaše. Ktoré si zaslúži vašu pozornosť, je už len na vás. O váš záujem zabojujú tiež motorky a karavany.

Nissan, Ford, Hyundai, Citroen, Opel, Peugeot, BMW, Audi, Dacia, Renault, Suzuki, Mercedes, Volvo, Jaguar, Land Rover, Mustang, KTM, Yamaha, Kawasaki, Royal Enfield, Ferrari, toto všetko a ešte viac uvidíte na motoristickej udalosti roka.

Počas Motosalónu Bory sa pripravte aj na výstavu tuningový áut, ktorá sa uskutoční 18. septembra pred nákupným centrom. Bude spojená s prezentáciou šprintérskych áut a motocyklov seriálu Power fest. Ak ale aj vy chcete ukázať svetu svoje vytuningované auto, ste na správnom mieste. Okrem obdivovania upravených áut bude súčasťou akcie aj súťaž o najnižšie autá zrazu či o najkrajší zvuk auta.

Máte zimomriavky už teraz? Zažite atmosféru nabitú energiou priamo v nákupnom centre Bory Mall.