EN / SK
header
header

MOTOSALÓN 2022 V BORY MALL

calendar

23. 09. 2022 - 25. 09. 2022

Brzda - spojka - plyn - štartujeme!

Pozývame vás na 6. ročník legendárneho Motosalónu v Bory Mall. Už 23. až 25. septembra sa môžete tešiť na prehliadku najnovších modelov áut a motoriek. 

Nákupná pasáž plná nablýskaných áut, sprievodný program, testovacie jazdy - to všetko vás čaká u nás v Bory Mall.

Nissan, Ford, Hyundai, Citroën, Opel, Peugeot, BMW, Audi, Dacia, Renault, Suzuki, Mercedes, Kia, Alfa Romeo, Jeep, Fiat, Volvo, KTM, Yamaha, Ferrari, to všetko vás čaká na Motosalóne v Bory Mall.Počas akcie predstavíme niekoľko noviniek Peugeot 308, Opel Astra, DS4, DS9, Volvo, Citroën, Nissan Townstar, X-Trail, Ariya či horúca novinka Alfa Romeo Tonale. Pozornosti neuniknú ani karavany od Townout. Súčasťou budú vystavené športové modely áut. Garantujeme, že tie potešia nielen malých, ale aj veľkých.

Sobota bude patriť všetkým záchranárskym zložkám. Od 10:00 do 18:00 vás a najmä deti potešíme skutočnými policajnými a hasičskými autami. Hasiči a policajti vám dokonca ukážu ochranné obleky a pomôcky, ktoré používajú pri práci. Pamätáte si ešte na staré sanitky, ktoré teraz môžete vidieť už iba vo filmoch? Zaspomínajte si na túto dobu s typickou žltou sanitkou a ukážte deťom, ako vyzeral svet predtým.

Tešíme sa na vás.