EN / SK
header
header

4. LETNÉ TORNÁDO - O ZÁPADE NA ZÁPADE

calendar

19. 08. 2021

Tornádo zábavy, špeciálnych hostí a talentu pokračuje!

V Bory Mall sa aj toto leto tešíme z obľúbeného podujatia LETNÉ TORNÁDO. Tentokrát má náš program dosah na všetky svetové strany Slovenska!

„Tornádo" pre nás charakterizuje moderný dizajn a nadčasové architektonické prvky autora projektu Bory Mall z ateliéru svetoznámeho talianskeho architekta Massimiliana Fuksasa. Vnútorná záhrada „Tornádo" s vysadenými borovicami slúži nielen ako prirodzený zdroj svetla, ale je určená predovšetkým pre návštevníkov, ktorí si môžu počas nakupovania oddýchnuť na čerstvom vzduchu priamo v srdci centra.
Sériou 2021 pokračujeme 19. augusta Na západe. Večerom nás prevedie a hostí vyspovedá moderátorka Becca, ktorú poznáte z Refresheru. Tešiť sa môžete aj na hudobnú zložku, ktorá navodí tú správnu atmosféru.

Počet miest je limitovaný. Neváhajte a potvrďte si, prosím, svoje miesto TU
Bezpečnostné a hygienické opatrenia platia podľa aktuálnych nariadení vlády SR.


Tešíme sa na vás!
Váš Bory Mall

Hostia, ktorých vám predstavíme počas tohto večera:

- BARBORA PIEŠOVÁ speváčka a víťazka šiestej série Superstar. Na televíznych obrazovkách zahviezdila aj v šou Tvoja tvár znie povedome, kde sa umiestnila na treťom mieste. Svoju hru na gitare a spevácke umenie zhmotnila vo svojom albume Som flegmatik, ale optimista, ktorý vyšiel v októbri 2020.

- ONDREJ RUDAVSKÝ výtvarník. Kvôli túžbe tvoriť umenie emigroval za veľkú mláku. Animátor, sochár, maliar, kostýmový výtvarník, režisér a ilustrátor prezentoval svoje diela v mnohých svetových galériách v New Yorku či Taliansku. Jeho animované videoklipy získali uznávané ocenenia, ako aj nomináciu na cenu Grammy. Vytvoril hudobné a umelecké projekty pre Linkin Park, Black Eyed Peas, Kanye Westa, Janu Kirschner či Richarda Müllera.

- JACQUELINE RUDAVSKY šperkárka. Jej šperky budujú sny, príbehy a fantázie. Efektívnou kombináciou formy a rôznych materiálov prináša šperkom silu. Zložité geometrické tvary a futuristický zmysel pre pôvab predstavujú veľkú výzvu pre všetkých, ktorí sa odvážia nosiť a odhaliť toto umenie. Taktiež pracuje na vlastnom projekte s názvom „Len silné ženy nosia veľké šperky".

- FERO MIKLOŠKO návrhár. Vyučil sa za umeleckého krajčíra so zameraním na kostýmy a kroje. Od toho sa odvíja aj celá jeho práca. Už v pätnástich rokoch začal s prvými pokusmi o módne návrhárstvo. Svojou cieľavedomosťou, šikovnosťou a účasťou na mnohých súťažiach sa postupne vypracoval až na slovenskú elitu medzi módnymi dizajnérmi.

- LADY MEL tanečníčka Melánia Kasenčáková. Do povedomia divákov sa dostala vďaka šou Miliónový tanec. Po jej skončení nezaháľala a dostala sa medzi slovenskú špičku tanečníkov. Založila Hiphop fakultu, ktorú neskôr premenovala na Love dance, aby do nej pritiahla aj iné tanečné štýly. Ako sama tvrdí, miluje všetky druhy tanca, a tak dáva priestor všetkým, ktorí sa chcú hýbať.

- KARIN KOSKOVÁ - BRA FITTING expertka značky ATTRACTIV, ktorá porozpráva čo je bra fitting a prečo je dôležitý pre každú ženu.