EN / SK
header
header

3. LETNÉ TORNÁDO - SEVER NA ZÁPADE

calendar

05. 08. 2021

Upozornenie pre zaregistrovaných návštevníkov: Podujatie sa presúva kvôli nepriaznivému počasiu do interiéru, do centrálnej časti k Mondieu.
Tornádo zábavy, špeciálnych hostí a talentu pokračuje!

V Bory Mall sa aj toto leto tešíme z obľúbeného podujatia LETNÉ TORNÁDO. Tentokrát má náš program dosah na všetky svetové strany Slovenska!
„Tornádo" pre nás charakterizuje moderný dizajn a nadčasové architektonické prvky autora projektu Bory Mall z ateliéru svetoznámeho talianskeho architekta Massimiliana Fuksasa. Vnútorná záhrada „Tornádo" s vysadenými borovicami, slúži nielen ako prirodzený zdroj svetla, ale je určená predovšetkým pre návštevníkov, ktorí si môžu počas nakupovania oddýchnuť na čerstvom vzduchu priamo v srdci centra.
Séria 2021 pokračujeme 5. augusta Severom na západe.
Večerom nás prevedie a hostí vyspovedá moderátorka Becca, ktorú poznáte z Refresheru. Tešiť sa môžete aj na hudobnú zložku, klaviristu Dominika Greinera, ktorý svojou hrou severských piesní navodí tú správnu atmosféru už v poobedných hodinách.

Partnerom podujatia je Deichmann. Počas podujatia môžete vyhrať darčekovú poukážku do predajne v Bory Mall.

Počet miest je limitovaný. Neodkladajte to a potvrďte si, prosím, svoje miesto TU http://eepurl.com/hEYDF9

Bezpečnostné a hygienické opatrenia platia podľa aktuálnych nariadení vlády SR.

Tešíme sa na vás!

Váš Bory Mall

Hostia, ktorých vám predstavíme počas tohto večera:

Natália Hatalová speváčka a muzikálová herečka. Sen stať sa speváčkou si plnila postupne. Začínala v detských speváckych súťažiach a o niekoľko rokov neskôr sa zviditeľnila v súťaži Superstar, kde sa dostala až do finálových kôl. Dnes sa aktívne venuje spevu a môžeme ju vidieť vo viacerých úspešných muzikáloch.

Zuzana Haasová herečka, moderátorka, textárka, hudobníčka a režisérka. Svoju kariéru na televíznych obrazovkách odštartovala už ako 6 ročná a neskôr sa objavila v známych televíznych seriáloch ako Ordinácia v ružovej záhrade či Panelák. Momentálne sa venuje zábavnému, farebnému, interaktívnemu projektu so živou hudbou a profesionálnymi hudobníkmi - divadlu HAAF pre deti.

Daniel Krakovský importér značky Helly Hansen. Odprezentuje značku nórskeho výrobcu, predajcu odevov a športových potrieb s ústredím v Osle komentovanou prehliadkou outfitov do prírody.

Martin Korbačka lektor tanečnej školy Mirky Kosorínovej „Smiem prosiť?" Tancu sa začal venovať počas štúdia na vysokej škole a okrem tanečných súťaží, navštevoval aj kurz pre budúcich učiteľov tanca. Venuje sa najmä stepu, ktorý mu učaroval v štúdiu Franka Tovena v Klicperovom divadle v Prahe.