EN / SK
header
header

2. LETNÉ TORNÁDO - JUH NA ZÁPADE

calendar

21. 07. 2021

“Tornádo” pre nás charakterizuje moderný dizajn a nadčasové architektonické prvky autora projektu Bory Mall z ateliéru svetoznámeho talianskeho architekta Massimiliana Fuksasa.
Vnútorná záhrada „Tornádo“ s vysadenými borovicami, slúži nielen ako prirodzený zdroj svetla, ale je určená predovšetkým pre návštevníkov, ktorí si môžu počas nakupovania oddýchnuť na čerstvom vzduchu priamo v srdci centra.

Sériou 2021 pokračujeme 22. júla Juhom na západe. Večerom nás prevedie a hostí vyspovedá moderátorka Becca, ktorú poznáte z Refresheru. Tešiť sa môžete aj na hudobnú zložku, ktorá navodí tú správnu atmosféru.

Počet miest je limitovaný. Nezaháľajte a potvrďte si, prosím, svoje miesto TU: http://eepurl.com/hDRjuz

Partnermi podujatia sú: Koft a PUPA.

Bezpečnostné a hygienické opatrenia platia podľa aktuálnych nariadení vlády SR.
Tešíme sa na vás!
Váš Bory Mall

Hostia, ktorých vám predstavíme počas tohto večera:


TOMÁŠ SLOVINSKÝ astrofotograf. Jeho najväčšou vášňou je fotografovani
nočnej oblohy v kombinácii s krásou, ktorú príroda “ponúka”. Jeho snímky získali mnohé prestížne ocenenia. Okrem fotografie sa venuje písaniu článkov, či popularizácii astronómie v podobe prenosného planetária, kde sa okrem samotného chodu aktívne podieľa na tvorbe programov, či prednášok pre deti aj dospelých.


JANELYS FERNÁNDEZ DÍAZ hudobníčka, finalistka najväčšieho kubánskeh festivalu CUBA DISCO. Speváčka kubánskeho pôvodu, ktorá hrá aj na hudobné nástroje známe ako maracas, guiro a shaker! Svoje umenie prezentovala na Kube, ale aj v Turecku a Francúzsku. Vystupovala aj v popredných havanských kluboch a
zaspievala si aj v populárnom televíznom programe Let´s Dance.


KRISTÍNA KOCIAN venuje sa zdravému pečeniu. Chutné a zdravé zákusky učí pripraviť aj divákov programu Zdravá maškrta. Okrem svojej relácie v RTVS pôsobí ako ambasádorka známej značky farmárskych potravín Starý otec. Porozprávame sa teda aj o drobných farmároch a ich zdravých surovinách.


TANEČNÁ SKUPINA BAILADORA - Skupina má rozmanitý repertoár
tanečných štýlov od Latinsko-Amerických tancov, cez tance exotických krajín, až po kabaret, či moderné tance. Ich zakladateľka, choreografka, kostymérka a perfomerka,
Alena Ledvényiová, začala tancovať už ako 4-ročná a za svoje tanečné skúseností vďačí aj pôsobeniu v muzikálovom divadle Alkana.