EN / SK
header
header

1. LETNÉ TORNÁDO - VÝCHOD NA ZÁPADE

calendar

08. 07. 2021

Štartujeme Tornádo zábavy, špeciálnych hostí a talentu!

V Bory Mall sa aj toto leto môžete tešiť na obľúbené každoročné podujatia LETNÉ TORNÁDO. Tentokrát bude mať náš program dosah na všetky svetové strany Slovenska!

A prečo LETNÉ TORNÁDO? Názov podujatia je inšpirovaný našou otvorenou záhradou pomenovanou Tornádo, ktorej architektúra pripomína práve tento úkaz.
Charakterizuje moderný dizajn a nadčasové architektonické prvky autora projektu Bory Mall z ateliéru svetoznámeho talianskeho architekta Massimiliana Fuksasa. Vnútorná záhrada nesie názov Tornádo od roku 2014 a so svojimi vysadenými borovicami, slúži nielen ako prirodzený zdroj svetla, ale je určená predovšetkým pre návštevníkov, ktorí si môžu počas nakupovania oddýchnuť na čerstvom vzduchu priamo v srdci centra.


Sériu 2021 začíname 8. júla Východom na západe. Večerom nás prevedie a hostí vyspovedá moderátorka Becca, ktorú poznáte z Refresheru. Dôvod na radosť máme aj pre detičky. Pripravili sme pre nich sprievodný program v pasážach centra v skorších poobedných hodinách. Šašo Borys otvorí cez obed čarovnú Srandyskryňu a zoberie deti na miesta plné východniarskych príbehov! Tešiť sa môžete popri obede v otvorenej záhradke aj na neobvyklú hudobnú zložku, ktorá navodí tú správnu atmosféru.

Počet miest je limitovaný. Nezaháľajte a potvrďte si, prosím, svoje miesto bezplatnou registráciou ➡️http://eepurl.com/hCHR05
Jedna osoba môže pre seba a svojich parťákov získať maximálne 4 vstupenky.
Bezpečnostné a hygienické opatrenia platia podľa aktuálnych nariadení vlády SR.
Partnermi podujatia sú:
TA3, CCC, PUPA, KOFT

Tešíme sa na vás od 18:30hod.

Vaše Bory Mall

Hostia, ktorých vám predstavíme počas večera:

SAMUEL TOMEČEK spevák, skladateľ, hudobník a pedagóg. Do povedomia širokej verejnosti sa dostal aj vďaka účinkovaniu v speváckej súťaži Slovensko hľadá Superstar v roku 2004, kde sa umiestnil v TOP 10. Na svojom konte má 4 vydané albumy a tisícku odohraných koncertov.

IDA SANDOR módna návrhárka. Jej tvorba je nadčasová, originálna, minimalistická a plná geometrie. Kolekcie prezentuje na prestížnych módnych akciách nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. Okrem navrhovania sa venuje aj stylingu, interiérovému a produktovému dizajnu. Tvorí a pôsobí v Košiciach.

DOMINIK HALY komik a hudobník. Svojimi vtipnými videami ovládol sociálne siete. Jeden z jeho hlavných nástrojov na vyvolanie smiechu u publika je práve východniarske nárečie. Paródii nás Slovákov uveríte aj vy!

DENISE CHARBÓ tanečná lektorka. Lektorkou brušného tanca je už od roku 2010. Za úspech v širšej komunite tanečníc a priaznivcov štýlu tribal fusion bellydance vďačí aj svojej účasti na medzinárodných festivaloch naprieč celou Európou. Okrem toho organizuje hudobno-tanečné podujatia s cieľom oboznámiť širšiu verejnosť s týmto krásnym umením tanca. Inak to nebude ani v tento večer a vy sa budete môcť, čo to, priučiť na jej workshope.