EN / SK
OTVÁRACIE HODINY

Po - Pia

10:00 - 21:00

So - Ne

09:00 - 21:00

NÁJSŤ OBCHOD NA MAPE

PARTYLAND

PARTYLAND obchod  kde nájdete všetky párty produkty na vašu oslavu, párty, karneval alebo svadbu.


V predajni PARTYLAND môžete nájsť najširší výber latexových balónov (viac ako 200 druhov) a fóliových balónov (viac ako 200 druhov),  ktoré Vám s radosťou nafúkame héliom. Nájdete u nás aj obludné balóny čísla v 8 farebných prevedeniach a balóny písmena v dvoch farebných prevedeniach.


Tiež máme široký výber párty produktov, ako sú narodeninové sviečky, fontány na tortu, párty klobúčiky, girlandy, konfety rôznych tvarov a farieb a ďalšie produkty s ktorými si môžete vyzdobiť Vašu oslavu, párty, narodeniny alebo svadbu. V ponuke produktov máme aj jednorazový a riad, obrusy v rôznych farieb, motívom happy birthday a s obrázkami obľúbených rozprávkových postavičiek Vašich detí. Tiež konfety a lampióny šťastia rôznych tvarov a farieb.


PARTYLAND má veľký výber dámskych, pánskych a detských kostýmov na každú príležitosť ako je halloween, karneval, párty v kostýmoch. K svojim kostýmom si u nás môžete vybrať aj z bohatej ponuky doplnkov ku kostýmom ako sú Boa, parochne, rukavice, putá, klobúky, cylindre, zábavné okuliare, make-upy a ďalší široký výber párty doplnkov.


Jednou z celoročne predávaných produktov v PARTYLANDE je zábavná pyrotechnika, ktorou si môžete urobiť veľké finále na každej Vašej oslave, párty alebo svadbe. Ohňostroje (kompaky), prskavky, fontány, rímske sviece, a petardy to všetko nájdete v našej celoročnej ponuke. 


V predajni PARTYLAND umiestňujeme aj sezónny tovar, ktorý je prispôsobený jednotlivý sviatkom ako je karneval, ples, Valentín, Halloween, Vianoce a Silvester a ďalšie.


Náš tovar si môžete jednoducho pozrieť a objednať v našej predajni PARTYLAND, alebo na našom internetovom obchode.


Sledujete aj náš Facebook, kde môžete vidieť naše novinky, výzdoby osláv našich zákazníkov, či balónové kytice, ktoré sme vytvorili. Tiež fotografie z akcií, na ktoré sme sa zapojili a mnohé ďalšie.

Ponuky

Predstavujeme naše nové ekologické párty riady!

Predstavujeme naše nové ekologické párty riady!

PONUKA PLATÍ DO: 31.07.2024

ZOBRAZIŤ