EN / SK
OTVÁRACIE HODINY

Po - Pia

10:00 - 21:00

So - Ne

09:00 - 21:00

NÁJSŤ OBCHOD NA MAPE

iSTYLE

iSTYLE, ako súčasť skupiny Midis Group, je najväčšou sieťou Apple Premium Reseller v 9 krajinách strednej a východnej Európy. Prostredníctvom svojich 48 maloobchodných a internetových obchodov ponúka iSTYLE celú škálu počítačov Mac, iPad, iPhone, Apple Watch a Apple TV spolu s pôsobivým, a starostlivo vybraným portfóliom príslušenstva a softvéru. 

V súčasnej dobe na Slovensku pôsobíme s tromi prevádzkami v mestách Bratislava a Trenčín. iSTYLE na Slovensku pôsobí od roku 2012 a poskytuje zákazníkom už služby s najvyššou kvalitou a stabilitou prostredníctvom svojho kompetentného tímu certifikovaných a vyškolených špecialistov na štandardy spoločnosti Apple.

iSTYLE nie je len komerčný priestor, ale aj najlepšie miesto na objavenie ekosystému Apple pomocou kompletného tímu špecialistov. Či už chcete zo svojho osobného počítača Mac vyťažiť maximum, alebo nájsť správne riešenie pre potreby vašich zamestnancov, náš personál vyškolený spoločnosťou Apple vám môže kedykoľvek poskytnúť objektívne a profesionálne odporúčania. Ďalej poskytujeme širokú škálu služieb, od opráv až po finančné a leasingové programy.