EN / SK
OTVÁRACIE HODINY

Po - Pia

10:00 - 21:00

So - Ne

09:00 - 21:00

NÁJSŤ OBCHOD NA MAPE

H&M

H&M - móda a kvalita za najlepšiu cenu


PREDAJŇA H&M - dámske, pánske a detské štýlové oblečenie


Švédska značka H&M ponúka zákazníkom široký výber dámskej, pánskej, detskej módy, oblečenia pre mladých, obuvi a módnych doplnkov.

H&M prichádza s exkluzívnou kolekciou pre všetky víťazstvá!

Milujete šport, pohyb a aktívny životný štýl? V tom prípade ste na správnej adrese! H&M predstavuje exkluzívnu športovú kolekciu #ForEveryVictory, ktorá je určená všetkým výzvam, pred ktorými stojíte. Oslávte spolu s nami silu športu, sebadôvery a rozmanitosti. Šport stiera akékoľvek hranice a je dôležité, aby ste sa pri ňom cítili komfortne. Inšpirujte sa našou kampaňou “For Every Victory”, ktorá zahŕňa okrem krásneho filmu plného neskutočných športových talentov a budúcich či aktuálnych svetových osobností aj špeciálnu športovú kolekciu, inšpirovanú oblečením pre švédskych olympionikov, ktoré navrhol a vytvoril tím dizajnérov H&M.


Objavte spolu s H&M kúzlo športu, ktorý dokáže zmeniť životy! Jednou z hlavných tvárí kampane je Caitlyn Jenner, nositeľka zlatej olympíjskej medaile v desaťboji, ktorá sa nebála ukázať svoje pravé ja a hrdo sa postaviť prekážkam, ktoré jej prišli do cesty. Rovnako inšpiratívny je aj príbeh Chelsea Warner, ktorá sa aj napriek Downovmu syndrómu nebála riskovať a dnes je z nej skvelá gymnastka, či príbeh Mikea Cootsa, ktorý sa s radosťou a vervou vrhá do vĺn, aj keď mu v minulosti žralok odtrhol nohu! Týmito a mnohými ďalšími silnými osobnosťami sa môžete inšpirovať v našom filme ku kampani “For Every Victory”.


V kamenných predajniach a online na Vás tento týždeň čaká nová športová kolekcia “For Every Victory”, ktorá je určená pre všetých, ktorí to nevzdávajú! Rafinované materiály, flexibilný dizajn a jedinečné športové kúsky, ktoré Vás poženú k lepším a spoľahlivým výkonom. Príďte si do predajní H&M vybrať ideálnu športovú kombináciu pre neho či pre ňu a podľahnite čaru pohybu, ktorý v sebe nesie odhodlanie, vytrvalosť a vnútornú silu.
Tešíme sa na Vašu návštevu!


Pre zhliadnutie videa kliknite na http://bit.ly/2a2bjUX
Rozhovor s Caitlyn Jenner si prečítate na http://bit.ly/2aizS1Y 

H&M
hm.com