EN / SK
OTVÁRACIE HODINY

Po - Pia

10:00 - 21:00

So - Ne

09:00 - 21:00

NÁJSŤ OBCHOD NA MAPE

HELLY HANSEN

Z Nórska, našej domoviny, Helly Hansen vytvára profesionálne oblečenie a potreby pre ľudí, ktorým pomáha zostať a cítiť sa nažive už viac ako 140 rokov.


Všetko to začalo v roku 1877, kedy kapitán Helly Juell Hansen objavil lepší spôsob, akým sa chrániť pred nástrahami nórskej prírody. Spolu so svojou manželkou Margrethe začali vyrábať nepremokavé bundy, nohavice a vesty vyrobené z hrubej bavlny namočenej do ľanového oleja – a vtedy sa zrodila legenda!


Oblečenie značky Helly Hansen nosia a dôverujú mu profesionáli na mori, na horách ako aj na staveniskách. Sme jednotkou medzi viac ako 55.000 lyžiarskymi profesionálmi, značku HH nájdete vo viac ako 200 lyžiarskych rezortoch po celom svete. Jachtárske oblečenie nosia profesionáli naprieč všetkými oceánmi a sme tiež hrdým partnerom svetových regát a jachtárskych tímov. Ako prví sme v 60. rokoch minulého storočia priniesli flísové látky, v 70. rokoch sme vyrobili prvú funkčnú bielizeň pomocou LIFA® Stay Dry technológie a v súčasnosti pracujeme s odborne oceňovanou a patentovanou technológiou regulácie telesnej teploty H2Flow®. Najnovšou technológiou je LIFALOFT®, ktorá bola uvedená na trh v roku 2018 a prináša celkom nový prístup k zatepleniu oblečenia. Táto technológia získala v roku 2019 zlatú medailu na najväčšej medzinárodnej športovej výstave ISPO.


V roku 2019 sa značka Helly Hansen rozhodla otvoriť aj prvú vlajkovú predajňu na Slovensku. Dnes nás nájdete exkluzívne iba v Bory Mall Bratislava a na www.helly.sk.