EN / SK
header
header

Super zimný výpredaj

calendar

25. 12. 2022 - 31. 01. 2023

Povianočný výpredaj je opäť tu! Nakúpte obľúbené domáce spotrebiče za parádne ceny a užite si zľavy až do konca januára.

Vstúpte do nového roku s novými pomocníkmi do domácnosti a ušetrite drahocenný čas v kuchyni aj pri upratovaní. Kuchynský robot ETA vám bude v kuchyni pravou rukou a kľudne mu môžete zveriť aj tu najnáročnejšiu prácu. Zvládne uhniesť aj tuhšie cestá, mele mäso na burgery aj na sekanú, postrúha snáď všetky druhy zeleniny. S jeho bohatým príslušenstvom vás v kuchyni naozaj nesklame.

Po Vianociach je tu opäť čas pre návrat ku zdravšiemu a ľahšiemu životnému štýlu. Pokiaľ sa ale rezňov a hranoliek nechcete tak ľahko vzdať, vyskúšajte ich zdravú prípravu bez tuku v teplovzdušnej fritéze.

V povianočnom výpredaji nájdete aj pomocníkov, ktorý vám uľahčia udržanie vášho domova v čistote. Vyberte si jeden z výkonných tyčových vysávačov a užite si slobodu pohybu bez káblov. A pokiaľ sa chcete vysávaniu vyhnúť úplne, pozrite si robotické vysávače. Tým stačí rozdať úlohy z telefónu a vy si kľudne dajte nohy hore.

Využite výpredaj plný parádnych cien na e-shopu ETA alebo sa na vášho nového pomocníka do domácnosti príďte pozrieť naživo do jednej zo značkových predajní. Akciu nemožno kombinovať s ostatnými zľavovými akciami.