EN / SK
header
header

OSLAVUJTE DNI KLUBU CCC A ZÍSKAJTE TIE NAJLEPŠIE VÝHODY!

calendar

31. 03. 2023 - 05. 04. 2023

Klub CCC je jedinečným miestom pre milovníkov módy a nakupovania. Členovia Klubu sa môžu tešiť na exkluzívne zľavy a špeciálne akcie.


Vstupom do Klubu získate 10% zľavu na štart a možnosť vrátiť tovar až do 120 dní, bez pokladničného dokladu. To však nie je koniec. V závislosti od získanej úrovne čakajú na členov Klubu ďalšie zľavy a špeciálne kampane. Členstvo v Klube prináša aj súťaže o atraktívne ceny, darček k narodeninám, pozvánky na špeciálne akcie, ako aj špeciálne ponuky od partnerov Klubu.

Dni Klubu CCC sú jedinečnou príležitosťou získať ešte viac výhod. Členovia Klubu môžu využiť 20% zľavu na všetko nezľavnené pri nákupe za min. 29 €. Ponuka platí len pre registrovaných zákazníkov v Klube CCC.


Pozrite si jarné novinky od značiek: Gino Rossi, Lasocki, Badura, Jenny Fairy, Sprandi, Quazi a DeeZee. Určite Vás zaujme kolekcia v parížskom štýle s topmodelkou Emily Ratajkowski. Ponuka CCC zahŕňa aj známe svetové značky: Adidas, Reebok, Puma, Champion, New Balance, Sprandi, Kappa, Vans. Tých, ktorí hľadajú obuv na jar, určite zaujme aj najnovšia kolekcia značky Lasocki, ktorá kombinuje najlepšiu kvalitu a pohodlie pre celú rodinu.

Ešte nie ste v Klube CCC? Stiahnite si aplikáciu alebo sa zaregistrujte na ccc.eu.