EN / SK
header
header

DNI MARIANNE v pohode stíhate v PHASE!

calendar

10. 09. 2023 - 18. 09. 2023

DNI MARIANNE 2023 – Ideálny čas výhodne nakúpiť!


PONÚKAME VIAC AKO POHODLIE – PONÚKAME POHODLIE PHASE

Náš sortiment je dostatočne široký, aby ste si z neho vo všetkých priestoroch svojej domácnosti poskladali pohodlie. Či už ide o byt alebo dom, POHODLIE PHASE vám prináša pohodlné sedenie a pohodlné spanie všade tam, kde sa chcete uložiť a pohovieť si. A ponúka toho ešte oveľa viac: nechajte sa u nás inšpirovať a nadizajnujte si harmonické sety. Skombinujte farebnosť, materiál alebo dizajnové línie a spolu s kvalitným nábytkom pre štýlovú obývačku, útulnú spálňu a pohodlnú jedáleň si vytvorte jedinečné vizuálne teplo domova.

 

OBJEDNAJTE SI UŽ PRED ZAČIATKOM AKCIE DNI MARIANNE – ZĽAVA PLATÍ UŽ OD 1. 8. 2023

Vieme o tom, že existujú zákazníci, ktorí si kúpu novej sedačky či postele plánujú dlhšiu dobu, ale objednávku odkladajú na neskôr. Odporúčame vám – ak ste racionálny typ človeka – vytvorte si tento rok na dodávku svojej sedačky či iného obľúbeného kusu nábytku časovú rezervu a objednajte si ich pre istotu radšej čo najskôr. Predídete tak napätiu z čakania.

V POHODLIE PHASE máme stále veľa práce, pretože pre vás vyrábame množstvo krásnych vecí. Vďaka tomu, že objednávky zadáte čo najskôr, sa nám podarí rozložiť termíny plánovania výroby tak, aby sme dokázali vyhovieť čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Ak napríklad už dnes tušíte alebo viete, že si chcete kúpiť sedačku či posteľ, tak neváhajte a začnite sa už s nami o tom radiť.

A ak sa rozhodnete objednať si už teraz, získate aj možnosť uplatniť predčasne zľavu DNI MARIANNE a kupón doložíte neskôr, keď bude k dispozícii už TENTO VÍKEND až do pondelka (16.-18.9.2023).

Zľavy na jednotlivé výrobky a kategórie nájdete tu.

 

Podľahnite pohodliu s POHODLIE PHASE!