EN / SK
OTVÁRACIE HODINY

Po - Pia

09:00 - 21:00

So - Ne

09:00 - 21:00

NÁJSŤ OBCHOD NA MAPE

SUBWAY

Gastronómia, Rýchle občerstvenie, Najrozšírenejšia sieť s rýchlym občerstvením na svete.


Reštaurácie SUBWAY® sú celosvetovo známe svojimi jedinečnými Sendvič si necháte od obsluhy pripraviť presne tak, ako ho máte radi a priamo pred Vašimi očami. Ak ste navštívili reštauráciu SUBWAY® viete, že sa môžete rozhodnúť pre druh chleba, z ktorého si chcete nechať svoj sendvič pripraviť a naplniť si ho presne tým, čo máte Vybrať si môžete z bieleho či tmavého pečiva, s rôznymi druhmi korenia a posypov: syr a oregano, sezam, medové ovsené vločky a ďalšie gurmánske príchute.


Náš sendvičový špecialista Vám priamo pred očami rozkrojí pečivo tak, aby ste už na samom začiatku prípravy Vášho sendviča cítili vôňu čerstvého pečeného pečiva.


Potom sa rozhodnete, čím pečivo naplníte. Koncept SUBWAY® poskytuje veľké množstvo prísad, chutných omáčok a čerstvej zeleniny. Existuje veľké množstvo kombinácii a určite si vždy vyberiete tú, ktorá vyhovie Vašej chuti. Náplň sendvičov môže byť studená alebo teplá. Celý sendvič môže byť tiež zapečený k dokonalosti!


Ďalším krokom je výber zeleniny a omáčky, ktorú si tiež môžete nechať odporučiť podľa najlepších skúseností obsluhy. A na záver bodka za dokonalým sendvičom - nechajte si sendvič posypať napríklad parmezánom alebo bylinkami. Tento jednoduchý postup je práve to, čo do reštaurácií SUBWAY® láka tisícky návštevníkov po celom svete. Vedia, že si môžu vybrať ten „svoj" sendvič, ktorý bude pripravený pred ich očami, podľa ich predstáv a výberu. Ak ochutnáte sendvič SUBWAY®, nebudete už chcieť žiadny iný...


Sieť SUBWAY® dosiahla v roku 2014 ďalší míľnik, a to 43.000 reštaurácií v 108 krajinách sveta.