EN / SK
OTVÁRACIE HODINY

Po - Pia

10:00 - 21:00

So - Ne

09:00 - 21:00

NÁJSŤ OBCHOD NA MAPE

MET, DIESEL, EMPORIO ARMANI, CK

Taliansku značku MET in jeans založili v roku 1997 Moreno Giuriato a Gege Schiena. Je to značka s výrazom originality a kreativity so zameraním na dámsku jeansovú módu. Silnou stránkou značky Met in jeans sú dokonale strihy s dôkladne prepracovanými detajlami. Značka met in jeans je určená pre všetky vekové kategórie. Pri navrhovaní a výrobe modelov berie značný ohľad na individuálne predstavy žien. 


Emporio Armani - patrí do módneho impéria Giorgia Armaniho. Línia Emporio Armani predstavuje aktuálny trend pre mužov i ženy za dostupnejšie ceny.


Spoločnosť Armani predstavuje módne impérium. V jej službách pracuje mnoho špičkových návrhárov a pod jej menom sa na trhu predáva množstvo rôznych, luxusných produktov. Spoločnosť bola založená v roku 1975 v Taliansku a jej zakladateľmi sú Giorgio Armani  a Sergio Galeotti. Kolekcie módneho domu sú dnes rozdelené do viacerých, úzko špecifických línií. Kolekcia Giorgio Armani sa špecializuje na luxusnú a kvalitnú módu pre ženy aj mužov. Kvalitou sa radí k tým najdrahším na svete a rozhodne je to najluxusnejšia kolekcia módneho domu. Jej produkty s obľubou využívajú hviezdy celého sveta.


Talianska značka Diesel je v módnom biznise pojem. Je známa pre luxusné oblečenie zamerané na štýlových mladých ľudí. V súčasnosti patrí táto značka medzi najprogresívnejšie módne značky oblečenia a doplnkov. Značka Diesel je celosvetovo vyhľadávaná nielen celebritami. Preslávili ju v počiatkoch predovšetkým džínsy, ktorým značka zostáva naďalej verná a berie ju za svoju hlavnú činnosť, ale ponúka aj širokú paletu iných druhov štýlového oblečenia ako sú tričká, šaty, bundy, bielizeň, obuv, doplnky alebo napr. parfumy.