EN / SK
OTVÁRACIE HODINY

Po - Pia

10:00 - 21:00

So - Ne

09:00 - 21:00

NÁJSŤ OBCHOD NA MAPE

5D CINEMA MAXIM

Trúfnite si na kino inak! Chcete zažiť adrenalín na horskej dráhe, nechať sa obklopiť hmlami a zvukmi pralesa ponoriť sa desaťtisíc míľ pod more, bojovať s desivými príšerami alebo utekať pred mutantami? Že áno? Nechate sa vtiahnuť do neuveriteľného sveta piatich dimenzií v najväčšej sieti 5D kín v Českej republike a na Slovensku 5D Cinema Maxim.


Premietanie v 5D Cinema Maxim funguje na princípe kombinácie prvotriedneho 3D obrazu sledovaného aktívnymi 3D okuliarmi, pohodlných sedačiek pohyblivými takmer vo všetkých smeroch, zvukom najvyššej kvality a pridanými efektmi ako je vietor, vodná para pri jazde okolo vodopádu alebo napríklad jemné šteklenie na nohách, imitujúce letiace vážky.

 

Z pestrej ponuky viac ako 22 filmov žánrov adventure, fantasy, thriller alebo horor si v 5D CinemaMaxim vyberie skutočne každý. Pre deti sú pripravené bláznivé potkanie závody alebo aquapark piráta Čiernofúza, mladí túžiaci po adrenalíne môžu zažiť dobrodružstvo na horskej dráhe vedúcej skrz planétu vo vzdialenej galaxii, zúčastniť sa zbesilého závodu na väzenskom ostrove alebo pocítiť strach v podzemí metra plného besniacich zombie. Pokojnejšie povahy môžu vyskúšať 5D realitu napríklad v odysei oceánom a mnoho ďalšieho. Staňte sa súčasťou filmu, vrhnite sa strmhlav do priepasti, zatáčky režte ako pravý závodník alebo leťte hore k nebesiam a nechajte sa baviť a desiť zároveň.


Prvotriedne animácie majú dĺžku 5 - 6 minút, konkrétny film si vyberiete až na mieste, a to bez nutnosti rezervácie. Pre vytvorenie neskutočného sveta ilúzií a Vášho maximálneho pohodlia a súkromia majú sály iba štyri sedadlá. 5D Cinema Maxim nájdete vo vybraných obchodných centrách a ďalších lokalitách. Otváracia doba je závislá od prevádzky daných obchodných zón. Viac na www.kino-5D.cz alebo na www.facebook.com/5DCinemaMAXIM.